Jacuzzi kojarzone jest z wannami posiadającymi hydromasaż, jest to nazwa marki, która znana jest z wysokiej jakości wanny z hydromasażem.

Obecnie modele mogą posiadać różnego rodzaju dysze, także regulowane, będą to wanny z podświetleniem o różnym kształcie. Możemy zastosować je w domu, jak również na zewnątrz, w ogrodzie lub na tarasie.

Wanna z hydromasażem do ogrodu

Wanny z hydromasażem jacuzzi

Jeżeli chcemy wybrać wannę do ogrodu, powinniśmy zwrócić uwagę, jaką ilość miejsca posiadamy, możemy ustawić jacuzzi także na tarasie, wybrać wannę dla dwóch, czterech czy też sześciu osób. Możemy dobrać kształt, ilości dysz, jak również inne wyposażenie dodatkowe. Dużym zainteresowaniem cieszą się wanny z możliwością podświetlenia, posiadające możliwość regulacji kierunku dysz. Nowoczesne modele wyposażone są w specjalistyczne panele do sterowania, wyświetlacze LCD. Jeżeli chcemy zakupić wannę do naszego ogrodu, warto skontaktować się z firmą, która zajmuje się montażem, specjalista może doradzić nam umiejscowienie wanny, jej wielkość.

Należy również pamiętać o konieczności przygotowania odpływu, przygotować rury, które będą dostarczały wodę, kable z energią elektryczną. Naturalnie wanny tego typu posiadają filtry lub też zestawy filtrów, które będą oczyszczały wodę. Dlatego też wanny powinny być ustawione w taki sposób, aby dawały dostęp do pompy, filtrów, które można oczyścić lub też wymienić. Wanny stojące na zewnątrz będą narażone na różnego rodzaju zanieczyszczenia, będą to liście spadające z drzew, owady, dlatego też stosuje się często pokrowce na suwak, dzięki którym możemy zabezpieczyć naszą wannę. Dostępne są modele podgrzewane, dzięki czemu możemy cieszyć się ciepłą wodą także w okresie jesiennym.

Dostępne są różnego typu wanny z hydromasażem jacuzzi, warto zwrócić uwagę na ilość dysz, ich rozlokowanie, mogą one służyć do masażu karku, pleców, będzie to bardzo rozluźniające. Możemy wybrać wanny okrągłe, kwadratowe oraz prostokątne, dostępne są różne odmiany kolorystyczne, wanny posiadające podświetlenie LED czy też zestawy audio.