Narzędzie do zarządzania sprzedażą w sklepie internetowym Apilo to doskonała propozycja dla użytkowników Shopify. Dzięki platformie online Apilo mamy możliwość zarządzania sprzedażą na Shopify oraz wielu innych popularnych marketplace (np. Allegro, Amazon, eBay) przy pomocy jednego interfejsu.

Czy warto sprzedawać na Shopify – opinie 

Bardzo wiele osób, które planują założenie sklepu internetowego zastanawia się, czy wybrać Shopify. Opinie na temat tego systemu e-commerce do tworzenia sklepów internetowych i zarządzania nimi są na ogół bardzo dobre. Przedsiębiorcy sprzedający towary i usługi w Internecie zwracają uwagę na możliwość doskonałej prezentacji sprzedawanych produktów. Podkreślają także prostotę zarządzania sprzedażą i zaznaczają, że dużym atutem platformy jest dostęp do supportu, który sprawnie wspiera ich w codziennym zarządzaniu swoją platformą sprzedaży. 

Użytkownicy bardzo często stawiają na Shopify – opinią dzielą się chętnie w social mediach. Szczególnie chwalą bardzo wiele opcji wyboru płatności w Shopify pircing. Mamy tutaj naprawdę wiele możliwości wyboru abonamentu, który będzie odpowiadał wielkości prowadzonego przez nas biznesu. Najtańszy abonament kosztuje 9 USD, co pozwala na korzystanie z niego nawet bardzo małym firmom, które dopiero stawiają pierwsze kroki w sprzedaży internetowej. 

Shopify – integracja z Apilo pozwoli Ci sprzedawać więcej 

Bardzo istotny jest fakt, że integracja Shopify z Apilo pozwala na bardzo proste zarządzanie sprzedażą na większej liczbie platform. Wiele osób obawia się, że wejście na Allegro, eBay, czy Amazon spowoduje, że będą musieli logować się na każdą z platform z osobna. Nic bardziej mylnego! Apilo pozwoli Wam na zarządzanie sprzedażą na wszystkich tych platformach przy pomocy jednego interfejsu. To ogromna oszczędność czasu oraz doskonałe możliwości sprawdzania. 

Integracja Shopify i Apilo daje ciekawe perspektywy: 

  • bardzo szybką możliwość aktualizacji cen oraz stanów magazynowych w kilku platformach równocześnie, 
  • łatwe pobieranie listy zamówień do realizacji, 
  • prosty import ofert/produktów z platformy, 
  • automatyzację przesyłania informacji o przesyłce do zamówienia na platformie. 

Postaw na integrację Shopify z Allegro, Amazonem i eBay w Apilo!

Jeśli zdecydujesz się na wypróbowanie narzędzia Apilo otrzymasz 21 dni darmowego testu tego innowacyjnego systemu. Dzięki temu będziesz mógł sprawdzić, czy będzie on pomocnym narzędziem w Twoim biznesie. Ponadto możesz skorzystać z bezpłatnego 90-minutowego szkolenia z obsługi tego systemu. Bardzo istotny jest fakt, że można mieć nieograniczoną ilość kont podpiętych do tego kanału sprzedaży. 

Zaoszczędzony dzięki Apilo czas możesz przeznaczyć na działania, które przyniosą Ci nowych klientów (m.in. marketing) oraz sprowadzenie nowego towaru/opracowanie innowacyjnych usług. Efektem będzie lepsza sprzedaż i nowi, zadowoleni klienci. A może dodatkowy czas po prostu przeznaczysz na wypicie spokojnie kawy i wypoczynek? Decyzja należy do Ciebie.