Każda kobieta ma ulubiony rodzaj bielizny, z pewnością w domu lubimy nosić wygodne majtki oraz staniki sportowe, dzięki czemu nie będziemy odczuwały dyskomfortu.

Z pewnością warto wybierać bieliznę w taki sposób aby dobrze pasowała. W przypadku majtek możemy wybrać modele klasyczne, z wcięciem lub też majtki korygujące które będą posiadały wysoki stan, dzięki czemu mogą modelować nieco naszą talię. Oczywiście obecnie możemy wybierać spośród wielu różnych materiałów, mogą być to także majtki elastyczne, bawełniane, także majtki sportowe. Bardzo dobrym pomysłem może być także zakup bielizny bezszwowej która nie będzie prześwitywała przez inne elementy naszej garderoby.

Dlaczego warto wybrać bieliznę korygująca?

Jak dobrać odpowiednią bieliznę do naszej figury?

Najczęstszym elementem kobiecej bielizny jest komplet składający się z biustonosza i majtek. Obecnie rynek oferuje wiele rodzajów damskiej bielizny. Kobiety mogą nosić majteczki typu stringi, figi czy króciutkie spodenki. Również oferta biustonoszy jest nie mniej atrakcyjna. Rodzajów staników jest bardzo wiele: sportowe, bardotki, usztywniane, bawełniane, pusch, z miseczkami i wiele innych. Bardzo efektownie i pociągająco wyglądają komplety złożone z koronkowych biustonoszy i majtek.

Komplety bielizny męskiej mogą być wykonane z różnego rodzaju materiału. W powszechnym użyciu są komplety bawełniane, koronkowe, satynowe i korygujące. Przy zakupie tego typu bielizny należy kierować się nie tylko wyglądem i atrakcyjną ceną. Głównym kryterium przy zakupie bielizny jest rozmiar. Źle dobrany komplet będzie uciskał lub też może być zbyt luźny, co powoduje dyskomfort i złe samopoczucie. Oczywiście nie każdy rozmiar musi na nas pasować dlatego też warto go przed zakupem przymierzyć.

Panie które chcą ukryć nieco brzuch czy też fałdki na swojej talii mogą wybrać klasyczne majtki damskie z podwyższonym stanem, dzięki nim będziemy mogli ukryć się nieco tuszy. Z pewnością będą to majtki które mogą bardzo dobrze wymodelować nasza sylwetkę, doskonale sprawdzą się jako bielizna do pracy, przykładowo pod spódnicę czy też spodnie.