Zarówno małe jak i duże przedsiębiorstwa potrzebują szybkiego dostępu do finansowania działalności.

Firma MONEVIA zajmuje się finansowaniem faktur online. Takie usługi wspierają przedsiębiorstwa w utrzymywaniu płynności finansowej, która jest kluczowym aspektem i może ukazywać wiarygodność firmy. Oferta Monevii w zakresie faktoringu jest kierowana do małych czy nowych firm oraz spółek.

Warto zwrócić uwagę na jakich warunkach Monevia oferuję faktoring dla firm transportowych oraz jakie korzyści z tego wynikają.

Przewoźnicy mogą liczyć na natychmiastowe sfinansowanie swoich faktur oraz otrzymanie pieniędzy przelewem na konto. To wszystko odbywa się bez konieczności czekania na termin płatności. Uproszczone procedury pozwalają na pozyskanie środków w szybki i łatwy sposób online. Dzięki ofercie faktoringu od Monevii firmy transportowe mogą utrwalić swoją płynność finansową. Umożliwia to podejmowanie się nowych zleceń bez utraty płynności. Kolejną możliwą do uzyskania zaletą jest poprawa konkurencyjności poprzez możliwość akceptacji wydłużonych terminów płatności.

Korzyści płynące z oferty faktoringu dla firm transportowych

Monevia oferuję faktoring dla firm transportowych, które potrzebują szybko gotówki bez celu jej przeznaczenia.

Skorzystanie z oferty może być optymalne dla działalności z branży TSL, w której często odracza się terminy płatności. Faktoring może być także dobrym rozwiązaniem w celu uniknięcia zatorów płatniczych oraz uzyskania elastycznych form rozliczeń i finansnowania.

Duże doświadczenie firmy Monevia, o którym świadczy współpraca z setkami spedycji i znajomość ich procedur oraz zdolności płatniczych pozwoliło na dostosowanie oferty do potrzeb swoich klientów. Dzięki temu firmy transportowe mogą elastycznie zarządzać swoimi należnościami otrzymując do dyspozycji aż 50 000 złotych finansowania na start. Rozliczanie faktur jest możliwe zarówno w złotówkach jak i euro, co jest kolejnym udogodnieniem dla klientów.