Gadżety reklamowe są już na tyle popularną grupą produktów, iż niektóre firmy postanowiły skupić się i specjalizować wyłącznie w ich produkcji i to na nich oprzeć swoją działalność.

Ty możesz na tym zyskać. Prowadząc biznes, który chciałbyś wyreklamować, możesz od razu pozyskać dla niego chociażby takie przypinki.

Małe gadżety dużą reklamą

Przypinki reklamowe pomimo małego rozmiaru, choć zamówić można równie dobrze całkiem duże, a także pewnej niepozorności potrafią okazać się w stu procentach wartościowymi gadżetami reklamowymi. Dopóki ich zresztą nie wypróbujesz, nie będziesz mógł powiedzieć, czy one działają, czy może niekoniecznie. Jako że nie są one niczym szczególnie drogim w produkcji, najprawdopodobniej jesteś w stanie je przetestować już teraz. Znajdź więc firmę, która będzie w stanie wykonać przypinki na zamówienie i odpowie potrzebom Twojego biznesu.

Jak stworzyć własne przypinki reklamowe?

Projekt graficzny na przypinkę

Bardzo ważnym elementem tych artykułów reklamowych jest ich nadruk. Producenci udostępniają szablony rozmiarowe, by dokładnie pokazać klientowi, jaki rozmiar w zależności od wybranej wielkości ma mieć grafika. Jednak przypinek nie musisz projektować od podstaw, jeżeli akurat nie masz na to czasu, pomysłu bądź ochoty. Firmy tworzące gadżety reklamowe mają swoje działy graficzne, które same stają się odpowiedzialne za opracowywanie atrakcyjnych i efektownych (a zarazem i efektywnych) projektów graficznych.

Zdaj się więc na doświadczenie i wiedzę prawdziwych ekspertów w danym temacie. Nawiąż współpracę z osobami, które naprawdę znają się na gadżetach reklamowych i wiedzą, jak powinny one wyglądać, by mogły zadziałać. Producent przypinek z chęcią zrealizuje jednak także Twój indywidualny pomysł, jeżeli tylko takie będzie twoje życzenie.

Tył przypinki – co wybrać

Rewers, czyli właśnie tylna strona przypinki z nadrukiem to, wbrew temu co można sądzić, całkiem duże pole wyboru. Rządzi tutaj niepodzielnie agrafka, ale są też: magnes, krokodylek – tzw. przypinki identyfikatory, przyssawka do szyby/lustra, brelok czy otwieracz. Przekonaj się sam, jak duży asortyment mają w swoich ofertach firmy produkujące buttony reklamowe, odwiedzając ich strony czy sklepy internetowe.